DEV...ELeferno

tady se pracuje. Kurva, fakt těžce se tu pracuje. Ale už to mám skoro hotový.Lz.

Souhrnný přehled obsahu

Objem textové informace na Elefernu si vyžádal vytvoření samostatné sekce serveru, kterou právě vidíte před sebou. Pro služebně starší uživatele serveru bude nějakou chvíli nezvyklé to, co před sebou vidí, nicméně v konečném důsledku by se mělo výrazně zjednodušit jak cílené vyhledávání textů, tak i jejich náhodné či systematické procházení. Menu vlevo nahoře vám usnadní procházení tématických okruhů (jeho struktura opakuje původní levé menu), modul vpravo slouží k vyhledávání. Pro nalezení požadovaného textu či informace prostě začněte psát. Po čtyřech znacích vám modul začne nabízet relevantní obsah. Místo tlačítka Vyhledat prostě zmáčkněte Enter ve chvíli, kdy máte pocit, že je zadaný vyhledávací řetězec dostatečně přesný. Za modul nese zodpovědnost Lizz.
Počet článků:  0

Vlastní téma tohoto serveru - texty, týkající se BDSM jako celku i jednotlivých jeho oblastí. Kategorie mimo jiné obsahuje i rozsáhlý soubor článků, zveřejněných na serveru BDSM.CZ v dobách jeho největšího rozkvětu a se souhlasem Riderovým uvolněných k publikaci na Elefernu.

Počet článků:  89
Počet článků:  30
Počet článků:  21
Počet článků:  60

V této sekci jsou publikovány některým důvěrně známé materiály, vytvořené v průběhu let nestorem české úchylné scény Aristem. S výběrem z nich jste se mohli dříve setkávat v bdsm magazínech, úplné znění bude (s výjimkou autorova webu) publikováno poprvé. Sebepřemáhací postupy představují ucelou školu postupů a praktik, v níž si své zřejmě vybere každý, nicméně - stejně jako v jiných oblastech BDSM života, je důležité poskytované informace osmyslit, pochopit a přijímat je kriticky. Autor sice na možná rizika upozorňuje, nicméně opatrnosti není nikdy dost! Autora můžete kontaktovat mailem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Počet článků:  0

Kategorie, určená pro texty, jejichž faktickou správnost nelze brát příliš vážně. Prostě beletrie. Zájemci o podobný druh čtení najdou spoustu textů také v eleferní literární kavárně - Kafírna
Počet článků:  9
Počet článků:  29
Počet článků:  0

Osobní tvorba - ať už jednotlivých členů redakce, externích autorů nebo náhodných procházejících. Zatíženo individuálním (a individualistickým) pohledem na svět. Politicky nekorektní, nesnášenlivé, sebestředné... Redakce zasahuje jen minimálně.

Počet článků:  132

Tormovy přípondělníky, včetně těch nejstarších

Počet článků:  20
Počet článků:  34
Počet článků:  15
Počet článků:  36
Počet článků:  16
Počet článků:  0

Vše o bondážích - jak z technického, tak i uměleckého hlediska.  O téma se starají kurátoři Domi.D a Soptíček.
Počet článků:  4
Počet článků:  1
Počet článků:  0

Kategorie Dílna představuje výsledky práce dvou desítek let, během nichž úchylná komunita přešla od domácí výroby praktocky všeho na koleně k normálnímu modelu žití - tedy pořízení toho, co je zapoptřebí v normálním obchodě a domácí výrobě toho, co koupit (zatím) nejde. Za obsahem kategorie stojí zkušenosti veteránů české i světové BDSM scény.

Počet článků:  4
Počet článků:  102
Počet článků:  0

Téma, které dalo serveru jeho název. Obsahuje asi nejkomplexnější souhrn informací o elektrostimulaci, elektrotortuře a jejich využití v BDSM praxi.
Počet článků:  21
Počet článků:  11
Počet článků:  47
Počet článků:  1

Kategorie, obsahující materiály historického rázu. Díky spolupráci s The Electrotherapy Museem Jeffa Beharyho máme možnost využívání materiálů a fotografií z jeho rozsáhlé sbírky.
Počet článků:  28
Počet článků:  5
Počet článků:  33
Počet článků:  1

Humor je koření života, a to nejen úchylova. Uživatelé Eleferna v převážné většině zastávají názor, že do hraní a bdsm obecně humor patří. V této sekci najdete jednak sadu humorných stripů  (převážně z Lizzina tabletu), glosujících dění na scéně i na Elefernu, něco textů a mystifikací.

 

Téma má podkategorie, jejichž obsah si můžete již ve formě článků zobrazit klinnutím do rozbaleného menu nebo pomocí odkazů na stránce zcela dole. Také si můžete nechat vyhledat články svého oblíbeného autora pomocí vyhledávacího pole a filtru. Uživatelé s autorským či editorským oprávněním pak mohou vytvořit nový článek v rámci kategorie.

Počet článků:  12
Počet článků:  17
Počet článků:  118
Počet článků:  8

Tato kategorie obsahuje texty, vymykající se zařazení,  nebo texty, nad kterými dosud autor či redakce pracuje.
Počet článků:  15

Kategorie obsahující texty, nějakým způsobem vztažené k Elefernu jako serveru. Bude předesignována :)
Počet článků:  17
Počet článků:  4
Počet článků:  10
Počet článků:  20
Počet článků:  0

Tato kategorie je pravým protikladem beletrie. Obsahuje tedy texty, za které redakce ručí - tedy, lépe řečeno, za jejichž autory ručí. Reportáže, popisy dění a reporty účastníků.
Počet článků:  55
Počet článků:  80
Počet článků:  0

Tato kategorie zahrnuje příspěvky uživatelů, které nebyly zahrnuty do redakčního obsahu. Rádi zde uvítáme i vaše příspěvky.
Počet článků:  42

Texty v této kategorii jsou FIKCÍ. V převážné většině případů jde o díla našich čtenářů a uživatelů, zveřejňovaná jen s minimálními redakčními úpravami, gramatickou a stylistickou korekcí.

Počet článků:  140


Tato kategorie zahrnuje blogy uživatelů. Texty jsou publikovány ad-hoc, jen s minimální redakční kontrolou na přípustnost obsahu  a elementární gramatickou kontrolou.

Počet článků:  35

V této kategorii se nacházejí videa týdne - tedy výběr toh nejlepšího, co redakce (i čtenáři) našli na webu a o co se chtějí podělit. Aktualizováno jednou týdně - obvykle v sobotu. Videa jsou linkována jako embedded rámce, tudíž se časem na zdrojovém serveru mohou změnit nebo zmizet. Pro nahlášení takového poškozeného videa použijte prosím reportovací tlačítko dole. Druhé tlačítko slouží k upozornění na video, zasluhující podle vás zveřejnění. 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Počet článků:  0

Na Elefernu klademe důraz na bezpečnost. V této sekci naleznete texty, které se k bezpečnosti BDSM technik a hraní obecně váží nebo které osvětlují některé méně známé aspekty této problematiky. Autoři těchto textů jsou převážně osoby z lékařského prostředí.  MUDr. Renata Skalská, vystupující zde pod nickem renatask je gynekoložka, specializuje se zejména na onemocnění prsu a mammografii. Dalšími lékaři jsou autoři s nicky Serža, RMatrinec a chirurg.

 

Téma má podkategorie, jejichž obsah si můžete již ve formě článků zobrazit kliknutím do rozbaleného menu nebo pomocí odkazů na stránce zcela dole. Také si můžete nechat vyhledat články svého oblíbeného autora pomocí vyhledávacího pole a filtru. Uživatelé s autorským či editorským oprávněním pak mohou vytvořit nový článek v rámci kategorie.

Počet článků:  14
Počet článků:  14
Počet článků:  7

Kategorii spravuje Renata. Kategorie je vyhrazená projektu Kočkozpyt.

Počet článků:  2

Tato kategorie je technická - zajímavý obsah zde v podstatě nenaleznete :)
Počet článků:  9
Počet článků:  43

též známé jako Příhody protoinžovy. Na tomto místě se obvykle uvádí, že vše je vymyšlené a jakákoliv podobnost s žijícími osobami a událostmi je čistě náhodná. No, ne tak úplně. 

 

Vyhledávání

Kdo je online

Celkem přihlášeno: 101 uživatelů
No members online
Členů: 0 / Hostí: 101

Nejnovější uživatelé

  • ae21ae
  • Kejmil
  • Didier
  • Frfafel
  • PragueMate