DEV...ELeferno

tady se pracuje. Kurva, fakt těžce se tu pracuje. Ale už to mám skoro hotový.Lz.

Humorné texty

Z důvěryhodných zdrojů z okruhu Bundespolizei se dozvídáme, že včerejší blackout v Mnichově (Freistaat Bayern) byl způsoben dvojicí legálních migrantů, vystupujících v policejním hlášení pod přezdívkami Frodo a Silver.Blue. Příčinou výpadku bylo přetížení distribuční sítě v rámci provozování sadomasochistických praktik, označených policejním komisařem Hubertem Stromem jako "ein Elektrovakuummechanischegeschlechtsfotzestimmung". Při podávání vysvětlení oba pravděpodobní viníci uvedli, že prováděli předběžný nácvik na údajně legální schůzi sadomasochistů kdesi v Tschechei.

Serža: Tak hele, kluci, už to dýl utajovat nemůžete, jak je to s váma?
Torm: Co máš na mysli?
Milkov: Co máš na mysli?
Serža: Mluvte jen jeden. Já vím, že jste jednovaječný, ale každý z vás je snad samostatná osobnost, ne?
Torm: Brácho?
Milkov: Ach jo, zase já. Dobrá, tak se ptej mě.

kliknutím obrázek zvětšíte na plnou velikost

Číst dál: Rozhovor s majiteli Eleferna

Tento text je převzat z projektu BDSM.CZ a není tématicky zatříděn. Veškerá autorská práva jsou totožná, jako v uvedeném projektu.  Jeho autorem je Pavel Šťastný(Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).


Kdyby má paměťová jednotka nevolala usilovně po apgrejdu, považoval bych se za pamětníka. Takhle si vzpomínám jenom na to, že historicky první setkání s Riderem jsem absolvoval v pražském klubu Botanica, kamo sezval každého, kdo v té době na netu tvořil něco, co zavánělo sadomasochismem v jakékoliv podobě, a s empatií a sociální vstřícností jemu vlastní přítomným sdělil, že nikdo z nich to pořádně neumí a odteďka to bude dělat on.

V průběhu následujících pěti let dokázal on a jeho projekt ledacos:

Číst dál: Pětiletka

Mimořádně zajímavou věc objevil TymuR v díle Karla Slavoje Amerlinga (1807-1884) Orbis pictus čili svět v obrazích stupeň druhý co pokračování prvního stupně, jejž sepsal Amos Komenský (1852). Potěšte oko :-) Citovaný dílec nese název Úkazové proudění.

 

Číst dál: Úkazové proudění

Proč X (za X dosaď cokoliv) ?

"Protože jsme čtyři černí jezdci apokalypsy a nemůžeme dojít věčného lidu dřív, dokud ohnivá kopyta našich nebeských koní nebudou hřmít vzduchem."

Neočekává se, že tento opravdu notně soukromý vtípek dojde povícera svých adresátů, nicméně a přesto: Každý, kdo se jím zde na Elefernu cítí být oprávněně osloven, je vítán dvojnásob :-)

Post scriptum  prvé: Petře, my si na tyhle historky prostě musíme sednout :-)

Post scriptum druhé: Žádná kaše se nežere tak horká, jak se uvaří. Servis pack k událostem minulých několika  týdnů bude vydán během tohoto týdne a zdá se, že opravuje velkou část zjištěných bugů. To nejpodstatnější uvedu už tady:
4 měsíce!=4 týdny.

Torm

S ohledem na závažnost a skandální charakter informací, které se redakčnímu týmu podařilo získat při investigativním vyšetřování řetězové havárie na silnici II/106 v okolí Přední Kopaniny nebude dnes uveden tradiční přípondělník, ale souhrnný zpravodajský přehled této mimořádné události.

boing

Číst dál: Z černé kroniky

Že bez elektřiny lze žít velmi snadno a velmi komfortně dokazuje dopis naší čtenářky, v němž se dělí o své zkušenosti s deelektrifikací obytných prostor. Příklad hodný následování je popsán na našich stránkách a v okamžiku, kdy se uvolní kapacity našich linorytců, bude i zadokumentován. K vynalézavé čtenářce posíláme naši cyklistickou hudební skupinku s písničkou Kdypak ty ptáčku schůzi máš.

Číst dál: Zkušenosti naší čtenářky

Vyhledávání

Kdo je online

Celkem přihlášeno: 57 uživatelů
No members online
Členů: 0 / Hostí: 57

Nejnovější uživatelé

  • Kejmil
  • Didier
  • Frfafel
  • PragueMate
  • 5Z28BA7 Thank you for signing up - it was amazing and delightful, wishing you all the best and much success. www.apple.com dsaqwrqw