DEV...ELeferno

tady se pracuje. Kurva, fakt těžce se tu pracuje. Ale už to mám skoro hotový.Lz.

Jednou do roka se velká část populace promění v úchyly...

Opravdu. Nakoupí nebo upletou z proutí košíkářských vrb cosi, čemu říkají pomlázky a pak - dle míry vlastní sociální inteligence - zrealizují to, po čem celý rok více či méně marně toužili. Tedy to, že zmrskají ty ženy a dívky ve svém okolí, které je nějakým způsobem osluvují či zajímají. Nebo taky všechny, s vědomím, že si zase celý rok neplácnou :-)

 

Přiznám se, že osobně tuhle akci moc nemusím - jednak se pomlázka blbě ovládá, jednak nemám rád organizované a institucionalizované akce typu Vánoc či Silvestra, jednak se mi příčí stádnost. Velikonoce beru jako příležitost ukázat ženským ve svém okolí, že mi na nich záleží a že bych byl smutný, kdyby mi během roku uschly, zejména když jbyh měl tu možnost zařídit, aby to nebyla pravda a nevyužil bych toho. Problém je, že všechny vás stejně nestihnu pohladit pomlázkou, je to z Mexika trochu z ruky a stejně bych to v rozmezí od gabretských hvozdů po staré římské město s vlkem ve znaku asi nezvládnul.

Tak alespoň virtuálně a na dálku - buďte i dál krásné, šmrncovní a s jiskrou v oku. Veselé (a vypráskané) Velikonoce !

Vyhledávání

Kdo je online

Celkem přihlášeno: 146 uživatelů
No members online
Členů: 0 / Hostí: 146

Nejnovější uživatelé

  • Didier
  • Frfafel
  • PragueMate
  • 5Z28BA7 Thank you for signing up - it was amazing and delightful, wishing you all the best and much success. www.apple.com dsaqwrqw
  • Jiří