DEV...ELeferno

tady se pracuje. Kurva, fakt těžce se tu pracuje. Ale už to mám skoro hotový.Lz.

To máte náhradou za přípondělník, úchylové :) !     T.

Afinita bdsm pozitivních k obraru kolene je aspektem, kterému není v odborné literatuře věnována taková pozornost, jakou by si tento dozajista mmořádně zajímavý a z odborného hlediska zcela neprobádaný jev zasloužil. Koleno - jakožto v moderní západoevropské kultuře již od třicátých let zcela asexuální prvek lidského těla mezi bdsm pozitivními nabírá zcela atypické vlastnosti, které by se daly připsat fetiši, idolu či zhmotnění čehosi, co nelze nazývat jménem. Zdá se, jakoby bdsm pozitivní v obrazu kolene viděli podobnou symboliku, jako zednáři v zednické lžíci či jihoameričtí indiáni nedávno objeveného kmene kaho-feriů v hliněných soškách Pána Tvrďáka. Proberme některé specifické případy, spojené s obrazem kolene mezi sadomasochisty.
 

Autor této studie na vlastní oči viděl, jak mladá masochistka, podrobená veřejnému a velmi tvrdému výprasku před téměř dvěma stovkami lačně přihlížejících sadomasochistů, výprasku, při němž se v roli vykonavatelů vystřídalo několik předních spankerů světového jména a byla zničena nejméně jedna rákoska po ukončení exekuce prohlásila "tak už mě z toho vehementu sundejte, bolí mě kolínko". Zde je obraz jasné - mystérium společně prožitého se ukázalo natolik veliké, že muselo být před znesvěcením skryto do obrazu kolínka, ačkoliv opravdu bolící části se zjevně nacházely výrazně výše.

Samostatným případem je takzvané rituální požírání kolene. Sadomasochisté - pravděpodobně inspirování křesťany - v touze po absolutním splynutí se svým idolem navštěvují místa, kde jsou kolena podávána a v obřích porcích je pojídají, zdobena - zde zřejmě dle starší judaistické tradice - zdobena a ochucena hořkými prvky (maror), symbolizujícími pravděpodobně hořkost a utrpení, přes které dosahují svých cílů. Rituální pozření kolene pak sadomasochistovi umožňuje prožití plného pocitu splynutí s idolem a mnohdy je doprovázeno i extatickým odříhnutím. Výskyt kolen v nabídce jídel v místech, kde se sadomasochistické orgie pořádají je zcela signifikantní a příčinnou vazbu mezi afinitou k bdsm pozitivitě a požíráním kolen lze mít za jednoznačně prokázanou.

Obraz kolene je užíván i služebníky úchylného kultu. Při nedávné rituální elektrifikaci jedné ze všeobecně známých úchylek použil místní velekněz k odvolání novice, přihlížejícího jiskřivému aktu frázi "Máš na stole to koleno!"
 

Vyhledávání

Kdo je online

Celkem přihlášeno: 70 uživatelů
No members online
Členů: 0 / Hostí: 70

Nejnovější uživatelé

  • Kejmil
  • Didier
  • Frfafel
  • PragueMate
  • 5Z28BA7 Thank you for signing up - it was amazing and delightful, wishing you all the best and much success. www.apple.com dsaqwrqw