DEV...ELeferno

tady se pracuje. Kurva, fakt těžce se tu pracuje. Ale už to mám skoro hotový.Lz.

psáno pro stomil.cz

Ten neopakovatelný pocit elektrizujícího jiskření, když vás váš miláček hladí po ouškách, vlasech, šíji, prsou ... Kůže se napíná v očekávání následujícího něžného dotyku a všechna citlivá nervová zakončení naplno hrají, všechna svalová vlákenka sebou poškubávají a z úst se dere vzrušené a jen stěží potlačované úpění. Máte představu ? A teď miláček odkládá elektrodu a navléká si rukavici s kovovými drápky...
Elektrostimulace, nebo v jazyce spiklenců slasti technika ES/ET. Je založena na využívání elektrického proudu v podobě slabých impulsů, jimiž lze docílit celého spektra nejrůznějších pocitů, od motýlího šimrání přes jemné mravenčení až po pocity masového vraha na elektrickém křesle, ehm, tedy pocity skoro podobné. K vytváření této slasti je na trhu k dispozici spousta zařízení a přístrojů, mnohdy důvtipně maskovaných jako bodyformingové nebo myostimulační nástroje. Opravdoví znalci ale svá zařízení staví sami, nebo se svěřují do péče specializovaných firem, dodávajích strojky slasti v původní, marketingem nezkreslené podobě. K nim je pak k mání nepřeberné množství elektrod k přikládání, vkládání, dotýkání, zasouvání či připínání. Lze pořídit i zařízení, zvané poeticky fialová hůlka, z jehož skleněných elektrod srší při dotyku krásné fialové jiskřičky, přeskakující na miláčkovu kůži s jemným popraskáváním. Ostatně, podobné zařízení "pro léčbu fulguračními proudy" popisuje i pan Hrabal v Postřižinách. Jako elektrodu lze použít i dlaň či prst partnera, pak je elektrizující jiskření doslovné a sdílené.
K elektrostimulaci jsou obvykle zapotřebí dva jedinci, byť techniku lze používat i individuálně na vlastním těle, jak přemnozí činí. Ostatně vyzkoušení na vlastní kůži je lepší i v páru, neboť pokud intenzitu působení přeženete, nebude se to miláčkovi ani trochu líbit a probudíte sousedy, kteří k vám pošlou zásahovou jednotku. Elektrostimulace je technika, vyžadující jistou zkušenost a oboustranný souhlas partnerů. V praxi to vypadá tak, že jeden druhého dlouho, předlouho přemlouvá. Přemlouvaný se nakonec odhodlá a role se obrátí, neboť přemlouvanému (tedy spíš obvykle přemlouvané) zachutná a chtěla by ještě zkusit to či ono s jinou, obvykle zvířecky drahou elektrodou. I jme se aktivnější jedinec shánět informace a vzpomíná na školní hodiny fyziky a dílen ... Před experimentováním bez pochopení probíhajích procesů je ale třeba velmi důrazně varovat.

Linky ? Ale prosím, není problém, byť to při běžném brouzdání WEBem tak nevypadá. Pro představu o profesionálech poslouží třeba http://www.peselectro.com, amatérské zdroje zkuste hledat třeba pod klíčovými slovy TENS, violet wand, Uncle Abdul nebo Tormans Elefernus. Google poradí.

Vyhledávání

Kdo je online

Celkem přihlášeno: 238 uživatelů
No members online
Členů: 0 / Hostí: 238

Nejnovější uživatelé

  • ae21ae
  • Kejmil
  • Didier
  • Frfafel
  • PragueMate