DEV...ELeferno

tady se pracuje. Kurva, fakt těžce se tu pracuje. Ale už to mám skoro hotový.Lz.

S každým novým úchylnou i laickou obcí pořízeným violet wandem roste poptávka po konzultacích, případně po servisní dokumentaci k těmto věcem - leckdy k porozumění pomůže i relativně jednoduché principiální schéma. Jeffovi se pro Electrotherapy Museum podařilo získat krásnou věc - servisní manuál technika, vydaný firmou Victor v roce 1927. 

 

Manuál je zaměřený na celou produkci Victoru od zdrojů přes rentgeny po zařízení pro galvanoléčbu a pro technika představuje zajímavou ukázku směru vývoje servisní dokumentace - zejména v porovnání s manuály ze stejného období, vydávanými v Evropě. Victorův manuál je v kroužkovém bloku, na poměrně tuhém papíře, schémata jsou rozkládatelná a v celé vazbě je ponechána spousta bílého papíru na případné servismanovy poznámky. Potěší i teoretické minimum v první části. 

Při čtení manuálu a přípdné aplikaci informací z něj zohledněte prosím následující: část schémat popisuje budiče rentgenek. Nikdy k nim - při jejich případné (re)konstrukci - nesmíte připojit trubice neznámého původu a/nebo určení, zejména ne vícepólové ! 

Manuál je reprodukován výlučně jako edukativní pomůcka, nikoliv jako inspirace pro konstrukci bdsm hraček.

Manuál najdete v jeho vlastní galérii.

Vyhledávání

Kdo je online

Celkem přihlášeno: 44 uživatelů
No members online
Členů: 0 / Hostí: 44

Nejnovější uživatelé

  • Bohynamadam 123
  • 11SEDN11 www.yandex.ru
  • pitula
  • Baja
  • AdrianaSissy 62