DEV...ELeferno

tady se pracuje. Kurva, fakt těžce se tu pracuje. Ale už to mám skoro hotový.Lz.

Tento text je převzat z projektu BDSM.CZ a není tématicky zatříděn. Veškerá autorská práva jsou totožná, jako v uvedeném projektu.  Jeho autorem je Rider
Abstrakt: Pokud chcete při svých hrátkách využít postroj, dostanete se do jistých problémů, protože ten si musíte vě většině případů sami vyrobit. Koupit se dají jenom obtížně, a navíc jsou dost drahé. Materiál:
 • Tenký řetěz, cca. 5-7 m (koupíte v železářství na metry, metr stojí 30-50 Kč)
 • Karabinka, 5 ks
 • Kroužky na klíče
 • Obojek na psa - se dvěma kroužky
Nářadí:
 • Kombinačky
 • Stranové štípací kleště nebo nůžky na plech (na stříhání řetězu)
Pokud chcete při svých hrátkách využít postroj, dostanete se do jistých problémů, protože ten si musíte vě většině případů sami vyrobit. Koupit se dají jenom obtížně, a navíc jsou dost drahé. Nicméně, pokud se spokojíte s postrojem ze řetízků a nikoliv z kůže, je jeho výroba záležitostí celkem snadnou (30-40 minut práce) a levnou (300-500 Kč). Následující návod popisuje výrobu postroje pro dívku, pro muže by asi konstrukce musela být lehce pozměněna. Nicméně si myslím, že to není žádný výraznější problém.

Začněte od obojku. Potřebujete nějaký, který má dva kroužky, jeden vepředu a druhý vzadu. Pokud takový nezeženete (o čemž pochybuji, v obchodech s chovatelskými potřebami je jich velký výběr), musíte si druhý kroužek dozadu přidělat sami. Obojek připněte budoucímu nositeli tak, aby jeden kroužek byl přímo vepředu a druhý přímo vzadu. K očku vepředu připevněte řetízek, například pomocí malého kroužku na klíče. K očku vzadu připevněte karabinku (viz obrázek, detail obojku). Řetízek protáhněte mezi nohama a zaklesněte za karabinku na obojku. Zbytek řetězu uštípněte kleštěmi, ale nechte si několik článků v rezervě, abyste mohli regulovat utažení postroje. Doporučuji, aby váš model byl ve chvíli konstrukce pokud možno nahý, nebo v takovém oblečení, jaké bude nosit v průběhu scény.

Pak můžete připojit příčné řetízky. Já jsem použil čtyři, jeden nad prsa, druhý pod ně, třetí přes bříško a čtvrtý kolem pasu, nicméně jejich počet se bude asi měnit v závislosti na výšce postavy. Postup připevňování je u všech stejný: provlékněte řetízek očkem vepředu v požadované výšce (pokud konstrukce řetězu neumožňuje provlečení, pomozte si kroužkem na klíče). Pak jeden konec řetězu pevně připevněte k tomu, který vede podél páteře. Můžete buď rozštípnout poslední článek a kombinačkami ho zmáčknout a nebo použít osvědčený kroužek na klíče. K střednímu řetězu připevněte karabinku, zachyťte za ni druhý konec vodorovného řetízku a zbytek (opět s jistou rezervou) uštípněte.

Poslední vodorovný řetízek (kolem pasu) můžete buď připevnit jako všechny předchozí a nebo jej použít částečně jako vodítko. V tom případě místo karabinky použijte kroužek na klíče a řetízek jím provlékněte. Získáte tím zařízení na principu stahovacího obojku na psy. Co uděláte s koncem řetězu nechám na vaší fantazii. Můžete ho použít jako vodítko a nebo ho nějak připnout k postroji. Já jsem ho provlékl své klisničce mezi nohama a vepředu zajistil zámkem (viz obrázek, detail zepředu).

Počítejte s tím, že je možná snazší postroj vyrobit než znovu obléknout. Po svlečení se postroj promění v hromádku řetězů, a budete muset asi chvíli zjišťovat, který kam patří. Nicméně, praxe spraví i to.

Vyhledávání

Kdo je online

Celkem přihlášeno: 23 uživatelů
No members online
Členů: 0 / Hostí: 23

Nejnovější uživatelé

 • G45HRLE5 www.yandex.ru fdgfjkghiluy
 • IvaVin
 • robert
 • vest
 • 3MDGGVKD4G www.yandex.ru