DEV...ELeferno

tady se pracuje. Kurva, fakt těžce se tu pracuje. Ale už to mám skoro hotový.Lz.

Dovoluji si nabídnout široké eleferní obci ještě jednu hračku z vlastní dílny, teda spíš bastlírny. Postavená, tedy spíš naohýbaná je z kousku lepšího měděného drátu, kablíku a kusu smršťovací bužírky. Stačí umět pájet a nemít úplně levé ruce.

Výroba je triviální, výroba tomu ani snad říkat nejde. Partnerku položíte na stůl s nohama od sebe, vezmete jí míru na poštěváček a podle něj si naohýbáte kus drátu tak, aby pěkně seděl. Nejdřív jsem na to vzal kancelářskou svorku, ale blbě se pájí a výroba téhle věci je tak rychlá, že se snad ani nevyplatí uvažovat o povrchové úpravě a korozní odolnosti. Takže naohýbáte, napružíte, na přívodní kablík si navlečete bužírku (průměr 3 nebo 5 mm, jakou koupíte), konce drátu spájíte do plochého očka, připájíte kablík, přetáhnete bužírku a líznete plamínkem zapalovače. Zapalovač je lepší plynový, nad benzínovým se udělají na bužírce saze. Na druhý konec drátu připojíte takový konektor, jaký máte na generátoru a hračka hotová, ani jste nemuseli partnerku sundávat ze stolu. Jo, při ohýbání to chce použít kulatinku nebo kleště bez vroubkovaných čelistí, jinak na mědi nadělte otřepy a ženská vám bude vřískat i bez proudu.

Celkový pohled
Takhle je to Heleně akorát, nejdřív se ohne to velké očko a pak už souběžně ta dvě menší, aby byla hračka symetricá.

Zešikma:
Je vidět, jak sedí ta bužírka. Mimochodem řečeno, úplně stejně se dá udělat i hračka na bradavky.

Zepředu
Utekla mi hloubka ostrosti, ale ono je to z kamery, neměl jsem digitál, tak podle toho ty obrázky vypadají.

A to je vše. Hrajte si opatrně a hlavně neblbněte. Ať vám dobře fungujou

 

 

Vyhledávání

Kdo je online

Celkem přihlášeno: 226 uživatelů
No members online
Členů: 0 / Hostí: 226

Nejnovější uživatelé

  • Didier
  • Frfafel
  • PragueMate
  • 5Z28BA7 Thank you for signing up - it was amazing and delightful, wishing you all the best and much success. www.apple.com dsaqwrqw
  • Jiří