DEV...ELeferno

tady se pracuje. Kurva, fakt těžce se tu pracuje. Ale už to mám skoro hotový.Lz.

Alexej Andrejevič - zbrojíř KGB
Anna Karlovna - operátorka kamerových systémů
Anatolij Prokofjevič - šéfkuchař v hotelu National
Aňa - babi vrátná
Andrej Denisovič -
operativec KGB, Mravenečník 6
Anikejev Pavel Pavlovič
 - profesor katedry elektroenergetiky, vynikající pedagog, specialista na výpočty nelineárních procesů, původem z Leningradu 
Arcyševskij Nikolaj Konstantinovič - docent katedry Automatiky a výpočetní techniky, metodický vedoucí tamního výpočetního střediska
Archipcev Petr - spolužák, katedra Techniky vysokých napětí
Archip Semjonovič - vyučující předmětu Základní algoritmy
Bajbakov Nikolaj Konstantinovič - předseda Gosplanu, člen ÚV KSSR, retrográd
Batiščeva Olga Leonidovna
- spolužačka z kruhu
Behemot - kocour, ve služebním poměru na koleji EEF
Bělikov Jurij
 Nikolajevič - spolužák z kruhu, kumpán z nejbližších
Bělov Archip Fomič - náměstek pro zvláštní úkoly Ministerstva středního strojírenství
Boris Nikitič - provozní pivního baru na Abelmanovce
Borisova Saša - spolužačka z paralelního kruhu
Borodin Ruslan Denisovič - spolužák z kruhu, neskutečně ve všech směrech nadaný individualista
Borovko Vadim -  vedoucí výpočetního střediska sdružení Leninec, osobní sekretář Lva Zajkova
Cicoň Věra Alexandrovna - docentka marxismu-leninismu, vyučující předmětu Historie KSSS
Čapková Alena - spolužačka ze žďárské přípravky
Černyševová Inka - spolužačka z katedry Reléové ochrany, něžná kytaristka
Čertok Boris Jevsejevič - raketový konstruktér, zástupce S.P. Koroljova, vyučující Stabilitu složitých systémů
Denisov Ivan Fomič - agenda letišť se zahraničním provozem
Dima - operátor sálu EC 1033/1035
Doroščenko - docent fakulty Automatiky a výpočetní techniky, vyučující předmětu Výpočetní technika
Dufek Hans - vedoucí výroby ZPA Nový Bor
Epifanov Petr - spolužák, katedra Reléové ochrany
Erlebach Jindřich - šéfprogramátor ZPA
Ester Dmitrijevna - maskérka KGB
Eveline - německá spolužačka z vedlejšího kruhu
Fedosjenko Fjodor Kuzmič - technický vedoucí projektu Senomet
Feoktistova Asja - aspirantka docenta Strojeva
Fjodotov Nikolaj Borisovič - vedoucí údržby, náměstek ředitele Pokusného závodu MEI
Flíček - kocour
Frol Frolyč - portýr hotelu National, konfident KGB
Frolova Světlana Fjodorovna - ročníková vedoucí
Galina Andrejevna - vedoucí studijního oddělení
Gerasimenko Fjodor Matvějevič - inženýr všeuměl, technická služba Pokusného závodu Mei
Gerasimenkjo Petr Matvějevič - Fjodorovo dvojče, nominálně inženýr projektant PZ MEI
Glumilov - kadet, praktikant v domě KGB v Medvědkoviu
Gluško Anna Nikitična - magistra farmacie, milenka Lumumbáře 
Grabmiller Josef - druhý rada velvyslanectví, estébák
Gurejev Nikolaj Antonovič - profesor fyziky, vyučující předmětů Fyzika a Fyzika vysokých energií
Hannelore - německá spolužačka z vedlejšího kruhu
Hlava - neformální majitel elektrotechnické burzy v Ljubercach, inženýr
Chvorostová Anna Borisovna - vedoucí sekretariátu děkana Věnnikova
Ignát - kapitán NII7622
Isajev Leonid Nathanovič - otec Natálky, plukovník KGB
Isajeva Natalie Leonidovna
, též Naty, Natálka či soudružka studentka, spolužačka, důstojnice KGB, krycí jméno Kamilla
Isajeva Marta Maximovna - maminka Natálky, vynikající oční lékařka
Izák Petrovič - specialista KGB na dokumenty a průkazy
Janík Rudolf - náměstek pro zahraniční styky Aritmy
Jankauskas Kaziemieras - zkráceně Kažu, Gosplan, odbor plánování investic
Janson Raigo Petrovič - prodavač v prodejně skript Plechanovova instutitu
Jemelja - těžkotonážní příslušník ochranky
Jevstignějev  Igor Gennadijevič - docent katedry Výpočetní techniky, vyučující předmětu Technické prostředky výpočetní techniky
Jeremenko Pavel Vasiljevič - akademik, člen vědecké rady IVTAN
Jurčeno Irina - spolužačka, psychicky neustála strudijní nápor 
Kac Boris Borisovič - šéf útvaru vnitřní bezpečnosti a služby režimu
Kalužský Maxim Denisovič - inženýr, konstruktér KAKTUS
Kamyšov Ivan Ivanovič - technický specialista Gosplanu pro oblast výpočetní techniky
Karasjov Petr - spolužák z paralelního kruhu
Kazda - major bezpečnosti, Šeremetěvo
Kirilenko Andrej Pavlovič - člen městského výboru KSSS
Klement Nikitič - údržbář na koleji, všeuměl, alkoholik
Klimov Fjodor Petrovič - krycí jméno provokatéra KGB Ivana Markoviče
Klímová - pokladní na ambasádě
Klokočko - starší vyšetřovatel milice, Šeremetěvo 
Kloš Světlana Bogdanovna - profesorka chemie, vyučující předmětu Obecná chemie pro nechemické obory studia
Klotilda - babka vrátná
Konývková Ludmila - sekretářka náměstka Janíka v Aritmě
Kremenčuk Věra Alexandrovna - vyučující předmětu Technické kreslení
Kropotkin Viktor - spolužák, katedra Techniky vysokých napětí
Kubiš - vrchní Společenského domu V Moskvě
Kvapil Pavel - druhý rada obchodního zastupitelství
Kvapilová Hana - manželka Pavla Kvapila
Kvapilova Hana. též Hanýžka - dcera Kvapilových, maturantka
Lehmann Gertruda - manželka Manfreda, pašeračka
Lehmann Manfred - rada ambasády NDR v Moskvě, stranický souputník Egona Krenze, pašerák
Lenskaja Tamara Konstantinovna - metodička Všesvazové knihovny zahraniční literatury
Lenská Marta Stěpanovna - notářka okruhu Medvedkovo
Loginov Andrej Vladimírovič - budoucí švagr, v době příběhu nominálně major letectva
Loginov Vladimír Andrejevič - Lenčin otec, vedoucí inženýr Brjanskenergo, válečný veterán
Loginova Jekaterina Sergejevna - Lenčina maminka, primářka krajské nemocnice v Brjansku
Loginova Jelena Vladimirovna
- spolužačka z kruhu, budoucí manželka
Loseva Ljuda - spolužačka, neustála studijní problémy
Ludmila Andrejevna - prodavačka v knižním kiosku v přízemí institutu
Ludmila Borisovna - maskérka KGB
Lydie Markovna - vyučující předmětu Technické kreslení
Lydie Pavlovna - zaměstnankyně děkanova sekretatiátu
Lydie Stěpanovna - vedoucí prodejny skript
Marie Andrejevna - vedoucí tajné spisovny
Marie Denisovna - Máša, operátorka fakultní SM3/40
Marie Prokofjevna - snacha vrátné babi Klotildy, vedoucí obchodu s elektrotechnikou
Marinka - vášnivá přítelkyně Jurky Bělikova
Martínez Juan - peruánský student medicíny na instututu Patrice Lumumby
Marusja - spolužačka z vedlejšího půlročníku
Máša - nezletilá nymfomaniakální volavka KGB
Mergeljan Sergej Nikitovič - doktor věd, autor konstrukce Senometu
Merzlova Zinaida Prokofjevna - vedoucí instututského výpočetního střediska
Michal Kuzmič - kapitán agendy řidičských průkazů  dopravního inspektorátu
Murila Murilovič - kocour, zaměstnanec stolovky No.7
Nasťa - babka vrátná
Něstorovová Anna Iljinična - docentka fakulty Programování, vyučující předmětu Algoritmy Fortranu
Nikolajev Pavel Petrovič - důstojník ochranné služby KGB, obvykle v domě KGB v Medvědkovu, střelec, šachista, šprýmař
Nikolská Táňa - spolužačka ze sedmého kruhu
Ninka - spolužačka, přítelkyně Olega Štěnkova
Novikov Semjon - spolužák z paralelního kruhu, knihomol
Oleg Andrejevič - operativec KGB, důstojník a nakonec i kamarád, Mravenečník 7
Osipov Michal Janovič - profesor katedry Měření, vyučující předmětů Měření elektrických veličin, Měření neelektrických veličin
Osipová Lea Isakijevna - docentka katedry Měření, vedoucí laboratorních prací Měření
Ott Viktor Johanensovič - ředitel plynařské a naftařské firmy Nižněvartovskněftěgaz
Pavlov Pavel Vasiljevič - odborný mluvčí Ministerstva energetiky
Pazderský Michail - spolužák, katedra Releové ochrany
Pěšinská Marinka - operátorka SM3/20
Petrenko Vadim - spolužák, katedra Techniky vysokých napětí, výborný muzikant
Pilsudskij Lešek Jaroslavovič - vedoucí odboru plánování strategických investic Gosplanu
Polivanov Konstantin Michajlovič - akademik, děkan fakulty Teoretických základů elektrotechniky, vyučující předmětu TOE I.-IV.
Prisjažnaja Světlana Nikolajevna - starostka ročníku, talentovaná tanečnice
Prochor Děmidovič - krycí jméno provokatéra KGB
Ramirez Ramón - též Lumumbář, kubánský student Institutu přátelství národů, vysoce postavený činovník KS Kuby, přítel rodiny Castrových, obchodník s drogami 
Renata Petrovna - Utkinova sekretářka 
Rokotjan Irina Sergejevna - vyučující předmětu Matematické úlohy a algoritmy energetiky, docentka fakulty EEF
Sabadaš Sergej - spolužák z paralelního kruhu
Safonov Valerij Fjodorovič - docent katedry Vyšší matematiky, vyučující předmětů Matematická analýza a Vyšší matematika
Semjon Arimbekovič - laborant katedry TOE
Semjonov Kolja - spolužák, zapálený radioamatér, diskjockey, správce radiouzlu
Slavský Jefim Pavlovič - ministr, Ministerstvo středního průmyslu
Strelcov Igor - matematický génius, Jakut
Strojev Vladimír Andrejevič - docent katedry Elektroenergetiky, vyučující předmětů Ustálené procesy, Přechodové procesy a dalších
Šapiro Leonid Jakovlevič - docent, lektor Točivých strojů
Šejndlin Alexandr Jefimovič - akademik, profesor Ústavu vysokých teplot Akademie věd SSSR
Šenin Oleg Semjonovič - stranický funkcionář, retrográd
Šindelář Martin - vedoucí vývoje Digigrafu
Šmelj - stranický tajemník Mossovětu
Šnajdr Michail Egonovič - vedoucí expert skupiny plánování aktivit KGB
Švecov Konstantin - spolužák o ročník výš, bastlíř, kurevník k pohledání
Štěnkov Oleg - spolužík z kruhu Reléové ochrany a automatiky, bastlíř, metodik radiouzlu
Tamara Konstantinovna - lékařka Dopravního inspektorátu města Moskvy
Tamara Nikolajevna - správcová koleje
Táňa - vrátná na koleji
Táňa, Tamara Davidovna - operátorka na sále EC 1045
Tenenko Nikita Pavlovič - specialista modelování Ministerstva energetiky
Ter-Gazarjan - asistent katedry Přechodových jevů
Turova Světlana Nikolajevna
- spolužačka z paralelního kruhu, původem z Usť Kamenogorska, dcera ředitele závodu na výrobu avioniky, kterému nyní šéfuje sama
Vadim - velitel místního útvaru Dobrovolné družiny
Vadim Nikiforovič - technický expert Gosplanu
Vadim Nikitič - vrchní v hotelu National
Vadim Petrovič - laborant TOE
Vadim Semjonovič - barman na letišti Šeremetěvo
Valeš - technik oživovací dílny ZPA
Věra Daniilovna - recepční v domě KGB v Medvědkovu
Ušajev Sergej Kuzmič - instruktor autoškoly dopravního inspektorátu
Utkin Petr Markovič - vedoucí sekce rozvojových technologií Státní plánovací komise SSSR
Věnnikov Valentin
Andrejevič  - děkan fakulty elektroenergetiky, objevitel teorie podobnosti jevů a teorie fyzikálních rozměrností 
Viktor Pavlovič - asistent katedry Vyšší matematiky, seminární vedoucí 
Zajkov Lev -
člen ÚV KSSS, předseda sdružení Leninec
Zatorská Světlana - spolužačka, devátý kruh
Zelenochat Nikolaj Josifovič
- doktor technických věd, specialista modelování procesů, můj odborný vedoucí
Zelenochatová Anna Klementovna - lékařka, manželka Nikolaje Josifoviče 
Zemskov Oleg Petrovič - vedoucí inženýr fakultní výpočetky

Vyhledávání

Kdo je online

Celkem přihlášeno: 260 uživatelů
No members online
Členů: 0 / Hostí: 260

Nejnovější uživatelé

  • Frfafel
  • PragueMate
  • 5Z28BA7 Thank you for signing up - it was amazing and delightful, wishing you all the best and much success. www.apple.com dsaqwrqw
  • Jiří
  • 11591159altara