DEV...ELeferno

tady se pracuje. Kurva, fakt těžce se tu pracuje. Ale už to mám skoro hotový.Lz.

Vyšlo jako editoriál na bdsm.cz

Nedá mi to, abych nereagoval na několik mailů (a komentářů) k reportážím z iževského cyklu. Nebudu se zabývat těmi, jejichž autorům se texty líbí, budu reagovat na kritické odezvy. Ty jsou trojího druhu.

1. Tento materiál může poděsit začátečníka nebo dezinformovat veřejnost.

Ještě víc může začátečníka poděsit, pokud se mu něco podobného stane. Tím, že se na strašidlo nebudu dívat, strašidlo nezmizí. Je lepší, pokud někdo nepůjde třeba i na perfektní párty s tím, že se mu něco nezdá, než aby se odněkud nevrátil. Ostatně mám za to, že je to v textech dostatečně zdůrazněno.


2. Tyto materiály jsou mimo tématický rámec serveru bdsm.cz

Nejsou. Pokud navštěvujete zahraniční servery podobného ražení nebo máte osobní kontakty s bdsm komunitou (i mimo Rusko), asi se mnou budete souhlasit. Pro úplnost dodávám, že na úvodní stránku se dostávají naposledy doplněné materiály (to je dáno administračním systémem) a s novými příspěvky se z titulní stránky správně zařadí tam, kam patří, tedy do sekce reportáží.

3. Autor je hovado, je to hnusné, ošklivé, disgustující, nemorální ( ad libitum...)

Ano, hezky naaranžované šukající lolitky jsou jistě mnohem hezčí. Ty ale na tomto serveru nenajdete. Mimochodem, co hledáte na serveru bdsm.cz ?

Ta poslední otázka platí pro všechny - CO VLASTNĚ HLEDÁTE NA SERVERU BDSM.CZ ? NAŠLI JSTE TO ?

Vyhledávání

Kdo je online

Celkem přihlášeno: 9 uživatelů
No members online
Členů: 0 / Hostí: 9

Nejnovější uživatelé

  • ae21ae
  • Kejmil
  • Didier
  • Frfafel
  • PragueMate