DEV...ELeferno

tady se pracuje. Kurva, fakt těžce se tu pracuje. Ale už to mám skoro hotový.Lz.

V neděli 22. listopadu 2009 se koná v prostorách Chvalské tvrze (Praha 9, Horní Počernice) VÝSTAVA PRO KOČKU - podzimní umisťovací výstava opuštěných koček. Cílem akce je najít domov kočkám z útulků a získat krmení pro ty, které si noví majitelé neodnesou. Vstupenkou na výstavu je konzerva krmení pro kočky, kterou je možné koupit i na místě.


Výstava pro kočku

Co na vás na výstavě čeká?

V Chvalské tvrzi bude k vidění více než stovka koček a koťat, která se těší na nový domov. Většinou se jedná o bytové mazlíčky, mezi vystavenými zvířaty se ale najdou i kočky vhodné k domku se zahradou. Seznámit se budete moci s kočičími dorostenci, kteří potěší vaše dítě, i rozšafnými staršími kočkami, které snadno zapadnou do poklidného života většiny rodin.

Všechny vystavované kočky jsou vakcinované a v dobrém zdravotním stavu, který ještě na místě prověří veterinář. U zvířat starších 8 měsíců je samozřejmostí kastrace. Kočky, které na výstavě uvidíte, momentálně žijí v některém z 10 soukromých útulků, převážně v Praze okolí. Právě pro tato zařízení jsou určeny konzervy, které se získají ze vstupného. Umožní nakrmit další kočky a koťata, dokud se i pro ně nenajdou vhodné domovy.

Pro děti je ve spolupráci s Kulturním a rodinným centrem Nová Trojka přichystán výtvarný program. Navíc děti, které přinesou na výstavu vlastnoručně namalovaný obrázek kočky (čtvrtka velikosti A4), mají vstup zdarma!

Proč umisťovací výstava?

Důvody, proč umisťovací výstavy pořádáme, se dají shrnout do tří bodů:
- zájemci o kočky oceňují, že si mohou svého budoucího domácího mazlíka vybrat z několika desítek zvířat různého vzhledu i povahy,
- výstava je příležitostí najít dobrý domov pro zvířata z lokalit, kde je o kočky minimální zájem,
- krmení, které se vybere na "vstupenkách" a od sponzorů, zásadním způsobem pomáhá soukromým útulkům uživit jejich svěřence.

Výstavy pro kočku pořádáme již šestým rokem. Akce jsou úspěšné jak z hlediska návštěvnosti, tak počtem umístěných zvířat. Na výstavě, která v prostorách Chvalské tvrze proběhla na jaře, našlo domov 78 koček ze 118 vystavených.

Akce se koná v prostorách Chvalské tvrze (Praha 9 - Horní Počernice), 22. listopadu 2009 od 10 do 17 hodin. Tvrz se nachází jednu zastávku autobusem od konečné metra B Černý most. Použít můžete autobus číslo 221, 223, 261, 273, 303, 304, 353 nebo 398.

Další informace?

Další informace o chystané výstavě vám rádi poskytneme na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonu 603 705 072. Podrobnosti o výstavě najdete i na www.kocky-online.cz/akce, kde si také můžete vybrat si kočičího společníka „on-line“ z databáze veterinárně ošetřených zvířat z celé republiky.

Fotografie z minulých výstav v tiskové kvalitě jsou k dostupné na www.kocky-online.cz/vystava-pro-kocku/.

Vyhledávání

Kdo je online

Celkem přihlášeno: 138 uživatelů
No members online
Členů: 0 / Hostí: 138

Nejnovější uživatelé

  • Bohynamadam 123
  • 11SEDN11 www.yandex.ru
  • pitula
  • Baja
  • AdrianaSissy 62