DEV...ELeferno

tady se pracuje. Kurva, fakt těžce se tu pracuje. Ale už to mám skoro hotový.Lz.

Milí úchylové, tento web jsme ještě jednou vzkřísili z nebytí.  Chtěl bych využít této příležitosti a poděkovat všem, kdo se mnou Eleferno dělali ať už autorsky, vizuálně nebo v pozadí při technické podpoře a implementaci systému.  Díky! Torm.
1.10.2022 Najeli jsme na obnovu základních funkcionalit a návrat k - řekněme - provoznímu módu  
6.10.2022 Přechod na zcela novou instalaci J3.6.4 ->3.10.11, aktuální Community builder
6.12.2022 - Filnlizace upgrade na J3.10.11

Prosím pozor! Tomuto textu věnujte pozornost

Toto už je převážně muzejní exponát, nikoliv úplně živý komunitní web. Může být kdykoliv bez upozornění - a to zdůrazňujeme -  nahrazen uloženou verzí z metastatické zálohy, kterou sice budeme udržovat v minimálně denních cyklech, ale ztrátu denního obsahu vyloučit neumíme. Nemá proto smysl příliš využívat jeho komunitní funkce výrazně více, než jako zajímavou ukázku toho, jak na přelomu tisíciletí fungovala česká BDSM scéna.  O web se po návratu z "mateřské" stará Lizz, technické zabezpečení je na web4ce, zastoupeném hlavně Sleepem. Aktuálně jedeme na sedmičkovém php a - konečně - na HTTPS a poslední trojkové Joomle.

Uvítáme spolupracovníky - pokud byste se chtěli na Elefernu podílet technicky či autorsky, jste vítáni. Redakce má za to, že zde prezentovaný obsah zaslouží to, aby byl prezentován, ať už pro svou historickou, edukativní i prostě zábavnou hodnotu.

A slovo majitelovo

Tento web prošel za dlouhé roky svého života složitou a členitou genezí. Od původně striktně technického a technicistního webu, specializovaného na ES, ET, vacuum a technické aspekty BDSM praxe se postupně rozrostl o zdravotnickou tématiku, otázky bezpečnosti BDSM hrátek, pubklicistiku, beletrii a nakonec i o blogy čleů redakce i vás, našich čtenářů. Dvě předchozí iterace rozvoje vnesly do orientace Eleferna prvky interaktivity a pokusily se přiblížit jej komunitnímu portálu. Praxe ovšem ukázala, že "velké" sociální sítě jsou mocnější snah skupinky nadšenců, realizující tento projekt ve svém volném čase bez náhrady na odměnu. Z pohledu financí táhneme projekt s Nenu  a Sleepem z vlastních peněz a ano, děláme to rádi. Tato iterace vrací projekt do racionálnějších končin, diskusák ani chat opravdu neplánujeme :) Všichni jste ovšem upřímně vítáni. Takže - HAPPY ELECTRODES!

Galva Fara B.jpg.jpg

V poslední době různé podvratné skupiny rozšířily mezi lidi velké množství zařízení nazývaného Vitatronick TENS 804/S.

Odborníci našeho zeleného hnutí však přišli na způsob jak, tuto situaci co nejlépe vyřešit. Zařízení je potřeba odebrat uživatelce neprodleně po orgastické fázi, protože jindy si ho chrání tak, že je téměř nemožné se ho i jen dotknout.

A co provést se samotným zařízením? Nejprve je potřeba vyjmout 9V suchý článek a odevzdat ho zástupci zeleného hnutí, který je výběrem těchto článků pověřen. Dalším krokem je rozebrání přístroje a odevzdání vnitřních součástí do Závodů izolačních materiálů v Heinrichovicích pod Vrbou, kde dojde k likvidaci nebezpečných součástí zařízení a recyklaci další součástí na izolanty.

Nám nyní zůstal samostatný vnější obal zařízení, který samozřejmě použijeme na pomoc ekologii. Spodní část pokryjeme buničinou a přes ni položíme semínka nějaké chráněné vyšší rostliny, zasypeme tenkou vrstvou hlíny a poté dáme na sluníčko vyklíčit.

Horní část doporučujeme využít k regulaci průtoku vody na zavlažování a to způsobem, že kohouty od jednotlivých zavlažovacích systémů umístíme, tak aby na ně dosedly původní ovládací prvky zařízení vitatronick TENS.

Vyhledávání

Kdo je online

Celkem přihlášeno: 75 uživatelů
No members online
Členů: 0 / Hostí: 75

Nejnovější uživatelé

  • ae21ae
  • Kejmil
  • Didier
  • Frfafel
  • PragueMate